FCE (First Certificate in English)

FCE, czyli First Certificate in English

To międzynarodowy egzamin certyfikujący znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, odpowiadającym poziomowi B2 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego. Egzamin ten sprawdza umiejętności językowe w zakresie czytania, pisania, słuchania i mówienia, a jego trwanie wynosi około 3,5 godziny.

FCE jest przeznaczony dla osób, które chcą potwierdzić swoje umiejętności językowe zarówno w życiu codziennym, jak i zawodowym, i jest akceptowany przez wielu pracodawców oraz instytucje edukacyjne na całym świecie.

Zdanie egzaminu FCE przynosi szereg korzyści, takich jak międzynarodowe uznanie kompetencji językowych, poprawa perspektyw zawodowych oraz możliwość dalszego kształcenia się na uczelniach i w instytucjach, które wymagają potwierdzenia znajomości języka angielskiego na określonym poziomie. Egzamin ten jest szczególnie polecany osobom, które planują pracę lub studia za granicą i chcą wykazać się wysokim poziomem biegłości językowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne kursy przygotowawcze do egzaminu FCE, w tym też dla egzaminu CAE (Certificate in Advanced English) które są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli specjalizujących się w przygotowaniach do tego typu certyfikatów. Nasze kursy są dostosowane do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania każdego ucznia, co gwarantuje skuteczne przygotowanie i maksymalizację szans na pomyślne zdanie egzaminu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i podjęcia kroku w stronę międzynarodowego sukcesu językowego.