Kursy dla Dzieci

Odkryj świat Angielskiego dla swojego dziecka z naszą wyjątkową Ofertą Edukacyjną!

Nasze kursy dla dzieci są projektowane z myślą o młodych uczniach, aby nauka języka była dla nich fascynującą przygodą, pełną zabawy i interaktywnych doświadczeń. Dzięki metodzie dopasowanej do wieku i poziomu zaawansowania każdego dziecka, zapewniamy skuteczne przyswajanie wiedzy oraz rozwijanie umiejętności językowych w przyjaznej i motywującej atmosferze.

Nasze kursy są prowadzone przez doświadczonych i pasjonujących się nauczaniem języka angielskiego nauczycieli, którzy wiedzą, jak zainspirować młodych ludzi do nauki i odkrywania nowych słów każdego dnia. Dołącz do nas i pozwól swojemu dziecku przeżyć niezapomnianą przygodę z angielskim, która otworzy przed nim drzwi do globalnego świata możliwości.

Rozszerzając naszą ofertę, zapraszamy do szkółki angielskiego dla najmłodszych, gdzie maluchy mogą stawiać pierwsze kroki w świecie języków obcych. Nasze kursy są starannie zaplanowane z myślą o różnych grupach wiekowych:

7-8 lat
9-10 lat
11-13 lat
13-15 lat


Tak, aby każde dziecko mogło rozwijać się w tempie odpowiednim dla swojego wieku i możliwości. Zajęcia trwają około 50 minut – jest to idealny czas, aby dzieci mogły skupić się na nauce bez ryzyka przeciążenia, a jednocześnie na tyle długo, by mogły wiele się nauczyć i efektywnie wykorzystać czas spędzony z językiem angielskim. Każda lekcja jest pełna interaktywnych ćwiczeń, gier językowych oraz angażujących zadań, które nie tylko ułatwiają przyswajanie nowego słownictwa i struktur gramatycznych, ale także budują poczucie pewności siebie w używaniu języka angielskiego.

Zapisz swoje dziecko na nasz kurs już dziś!