IELTS (International English Language Testing System)

IELTS, czyli International English Language Testing System

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych międzynarodowych egzaminów certyfikujących znajomość języka angielskiego, który ocenia umiejętności językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującego do bardzo zaawansowanego. Egzamin ten jest podzielony na cztery główne części: słuchanie, czytanie, pisanie oraz mówienie, a jego całkowity czas trwania to około 2 godziny i 45 minut.

IELTS jest przyjmowany przez szereg instytucji edukacyjnych, pracodawców oraz organizacji rządowych na całym świecie i jest szczególnie rekomendowany dla osób, które planują studia, pracę lub imigrację do krajów anglojęzycznych.

Zdanie egzaminu IELTS przynosi wiele korzyści, w tym międzynarodowe uznanie umiejętności językowych, co jest kluczowe dla osób aplikujących na studia wyższe za granicą, poszukujących międzynarodowej kariery zawodowej lub ubiegających się o wizę w celach migracyjnych.

IELTS jest dostępny w dwóch wersjach: Academic, dla osób planujących edukację na poziomie uniwersyteckim, oraz General Training, skierowany do osób pragnących emigrować lub pracować za granicą.

Oferujemy kursy przygotowawcze do egzaminu IELTS, w tym też dla egzaminu FCE (First Certificate in English) które są skonstruowane tak, aby zaspokoić potrzeby osób na różnych poziomach zaawansowania językowego. Nasze kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy posiadają bogate doświadczenie w przygotowaniach do tego typu egzaminów. Dzięki indywidualnemu podejściu, skupiamy się na umiejętnościach, które wymagają wzmocnienia, zapewniając kompleksowe wsparcie i praktyczne wskazówki, które pomagają zwiększyć szanse na osiągnięcie wysokiego wyniku.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zrobienia ważnego kroku w kierunku realizacji swoich międzynarodowych aspiracji edukacyjnych i zawodowych.