Opinie i Referencje

Opinie Naszych Uczniów:

Beata
Po kilku miesiącach nauki w tej szkole mój angielski znacznie się poprawił. Lektorzy są kompetentni i bardzo pomocni. Zdecydowanie polecam!

Ksawery
Nigdy nie myślałem, że nauka angielskiego może być tak efektywna. Elastyczne godziny zajęć idealnie wpasowały się w mój napięty grafik. Pełen profesjonalizm.

Andrzej
Zajęcia konwersacyjne to czysta przyjemność. Świetna atmosfera i realne postępy. Czuję się o wiele pewniej, mówiąc po angielsku. Zdecydowanie Polecam!

Zuzia
Szkółka dla najmłodszych to strzał w dziesiątkę! Moje dziecko uwielbia zajęcia i z niecierpliwością czeka na każdą lekcję. Widzę, jak szybko rośnie jego zasób słownictwa.

Marlena
Kurs przygotowujący do egzaminu FCE był dokładnie tym, czego potrzebowałem. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli udało mi się osiągnąć całkiem dobry wynik. Dziękuję z całego serca!

Stefan
Indywidualne lekcje to najlepsza inwestycja w moją edukację. Nauczyciel doskonale zidentyfikował moje słabe punkty i pomógł mi je szybko poprawić. Myślę że niebawem mogę ruszać za granicę bez uczucia bariery językowej.

Anita
Niesamowite, jak dużo można nauczyć się w tak krótkim czasie, kiedy ma się do czynienia z profesjonalistami. Polecam każdemu, kto poważnie myśli o nauce angielskiego.

Ryszard
Kursy dla zaawansowanych to świetna okazja, by jeszcze bardziej pogłębić znajomość angielskiego. Lekcje są ciekawe i wymagające, ale efekty są tego warte!

Kasia
Jako osoba dorosła doceniam elastyczność i możliwość dostosowania kursu do moich indywidualnych potrzeb. Polecam te kursy każdemu, kto pracuje i ma ograniczony czas.

Roma
Fantastyczna szkoła z niesamowitym podejściem do uczniów. Mój syn w pełni zadowolony.

Katarzyna
Dzięki zajęciom w grupach moje umiejętności konwersacyjne znacznie się poprawiły. W mojej grupie poznałam też sporo fajnych i ciekawych ludzi. Gorąco polecam!

Adam
Instruktorzy są niesamowicie wspierający i zawsze gotowi pomóc. Czuję, że wreszcie przełamałem barierę językową. Dziękuję!

Aneta
Zajęcia dla najmłodszych są fantastycznie przygotowane. Moje dzieci uczą się przez zabawę, a ich postępy są dla mnie najlepszą rekomendacją. Dziękuje!

Justyna
Zawsze bałam się mówić po angielsku, ale dzięki kursom w tej szkole zyskałam dużo pewności siebie. Lektorzy potrafią stworzyć przyjazną i motywującą atmosferę.

Referencje od Absolwentów:

Kurs w tej szkole to była jedna z najlepszych decyzji edukacyjnych, jakie podjąłem. Dzięki profesjonalnemu podejściu nauczycieli i praktycznym lekcjom, mój angielski znacznie się poprawił. Polecam każdemu, kto chce skutecznie nauczyć się języka.
– Michał, absolwent kursu dla dorosłych

Jako matka dwójki dzieci uczęszczających na kursy dla najmłodszych, jestem zachwycona postępami, jakie zrobiły moje pociechy. Lekcje są ciekawe, pełne gier i zabaw, dzięki czemu dzieciaki uwielbiają swoje zajęcia z angielskiego. Serdecznie polecam!
– Agnieszka, mama Jasia i Ani, absolwentek kursu dla dzieci

Przygotowanie do egzaminu FCE w tej szkole to była czysta przyjemność. Materiały były dokładnie dopasowane do wymagań egzaminacyjnych, a nauczyciele zawsze służyli pomocą. Dzięki nim poszedłem na egzamin pełen pewności siebie i zdałem go bez problemu. Dziękuję!
– Tomasz, absolwent kursu do egazminu FCE

Zawsze myślałem, że jestem za stary, by nauczyć się angielskiego. Jednak kurs dla dorosłych w tej szkole całkowicie zmienił moje podejście. Atmosfera na zajęciach była bardzo motywująca, a materiały dostosowane do mojego poziomu. Teraz z dumą mogę powiedzieć, że angielski nie ma przede mną tajemnic.
– Krzysztof 55 lat, absolwent kursu dla dorosłych

Kurs Indywidualny w tej szkole otworzyły przede mną nowe możliwości zawodowe. Dzięki niemu nie tylko podszkoliłam swój angielski, ale również zyskałam dużo pewności siebie w mówieniu. Teraz bez problemu prowadzę rozmowy biznesowe w języku angielskim. Indywidualne podejście z pełnym profesjonalizem. Serdecznie polecam!
– Magdalena, menedżer projektu, absolwentka kursu indywidualnego

Indywidualne lekcje w tej szkole to najlepsza inwestycja w moją przyszłość. Moja nauczycielka zawsze była przygotowana, cierpliwa i potrafiła wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia. Dzięki tym zajęciom moje umiejętności językowe znacznie się poprawiły, co pomogło mi w zdobyciu wymarzonej pracy. Jeszcze raz dziękuję!
– Anna, absolwentka kursu indywidualnego